Z naszych badań wynika, że nawet młodzież szkolna odczuwa potrzebę „detoxu” od internetu i urządzeń ekranowych. Dlatego postanowiliśmy opracować autorską formułę wyjazdów, podczas których zachęcamy uczestników do zrezygnowania z nowych technologii podczas wyjazdu. Co ważne, nigdy nie zmuszamy do odłożenia telefonów, bo wierzymy, że sens detoxu polega na dobrowolnej rezygnacji. Jeśli podczas wyjazdu okaże się, że musisz sięgnąć po urządzenie, nie martw się, ważne, że znowu je odłożysz.

Co będę robił na wyjeździe?

Po przyjeździe odkładamy urządzenia i spędzamy czas swobodnie, w tym na wspólnych posiłkach. Nie narzucamy sztucznych animacji, to od Was będzie zależało, jak wykorzystacie ten czas.

Podczas wyjazdu zaproponujemy Wam warsztaty z Magdą Bigaj i Maciejem Dębskim, którzy opowiedzą o fonoholizmie i podpowiedzą, jak higienicznie korzystać z nowych technologii i wprowadzić pozytywne zmiany w codziennym życiu.

Zaprosimy Was również na spotkanie z psychoterapeutą – zapewniamy, że po dobie bez telefonu będziemy wszyscy mieli dużo ciekawych wniosków, którymi się podzielimy.

Podczas wyjazdu będziecie także mogli skorzystać z indywidualnej konsultacji z psychoterapeutą uzależnień behawioralnych – jeśli jesteście tym zainteresowani, prosimy o zaznaczenie tego przy zgłoszeniu.

Jeśli wyjeżdżasz na wyjazd dla rodzin – podczas powyższych warsztatów Twoje dzieci będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę.

Dla kogo?

Nasze wyjazdy offline realizujemy dla małych i średnich grup – bardzo ważna jest dla nas intymna atmosfera podczas warsztatów. Oto przykładowe grupy naszych wyjazdów:

  • Rodziny z dziećmi– maksymalnie 8-10 rodzin, podczas wyjazdu odbywają się osobno zajęcia dla rodziców, a osobno dla dzieci, które spędzają czas z animatorami.
  • Dorośli bez dzieci – maksymalnie 20 osób
  • Pracownicy – zespoły maksymalnie 30 osobowe, podczas warsztatów dzielone na mniejsze grupy.
  • Młodzież – maksymalnie 20 osób.

Gdzie będzie się odbywał WO?

Zwykle proponujemy miejsce oddalone do 2h od miejsca zamieszkania uczestników, aby jak najmniej czasu stracili na dojazd. Wybieramy komfortowe lokalizacje, uzgodnione wcześniej z grupą – to, co je łączy, to lokalizacja na łonie natury, aby podczas wyjazdu odpoczęło i ciało, i umysł. Zapewniamy noclegi oraz pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja).

Jak długo trwa wyjazd?

Długość naszych wyjazdów dostosowujemy do potrzeb grupy. W przypadku wyjazdów dla osób prywatnych, najczęściej jest to weekend od piątku po południu do niedzielnego obiadu.

Wyjazdy dla firm organizujemy w tygodniu pracy.

Jesteś nowy?

Sprawdź jak możesz nam pomóc. Liczymy na Ciebie!