Serdecznie informujemy, że Fundacja Dbam o Mój Z@sięg nawiązała stałą współpracę z firmą Metodolog.pl. Zaawansowane analizy statystyczne od teraz będą tworzone wspólnie tak, aby dane, które zbieramy podczas prowadzonych badań zeznawały do końca swoich możliwości. Celem Metodolog.pl jest analiza statystyczna danych, wyciśnięcie z nich informacji i dostarczenie „działa statystycznej sztuki” w przejrzystej i ludzkiej formie.

Juniorowo.pl to portal podejmujący bardzo ważne wątki z punktu widzenia odpowiedniego wychowania i kształcenia najmłodszych. To serwis parentingowy kierowany przez Elżbietę Manthey, którego treści odnoszą się do dzieci w wieku 5-12 lat. Warto śledzić stronę tego portalu Juniorowo.pl albowiem od czasu konferencji Mobilność w sieci. Relacje. Bezpieczeństwo. Rozwój. Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG współpraca z Juniorowo.pl będzie jeszcze bliższa.

Trzeba to powiedzieć… dotychczasowy rozwój Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG zawdzięcza w dużym stopniu Prezydentowi Miasta Gdynia – Panu Wojciechowi Szczurkowi. Wychodzi na to, że przez kolejne lata będziemy wspólnie pracować na to, aby działania Fundacji były jeszcze bardziej innowacyjne o twórcze a miasto Gdynia, stała się liderem w zakresie systemowego rozwiązywania problemów e-uzależnień. Każdej Fundacji życzymy takiej otwartości Urzędu Miasta na innowacyjne działania, w szczególności w zakresie edukacji i pomocy społecznej.

Realizując szkolenia, wykłady czy warsztaty zawsze możemy liczyć na gościnność i otwartość Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni (LIS). To samodzielna jednostka budżetowa Urzędu Miasta Gdyni odpowiedzialna za rozwijanie i wspieranie innowacyjnych rozwiązań społecznych skierowanych do mieszkańców Gdyni. Serdecznie zapraszamy do stałego monitorowania LIS-owej działalności.

Jesteś nowy?

Sprawdź jak możesz nam pomóc. Liczymy na Ciebie!