Małgorzata Sulestrowska

O mnie

Urodzona w Gdańsku gdynianka, która pierwsze lata życia spędziła w Sopocie. Jednym słowem – prawdziwa mieszkanka Trójmiasta. Kilkanaście lat pracy w korporacjach międzynarodowych (Western Union, Travelex Business Payments, Thomson Reuters) w kraju i zagranicą (Czechy, Francja, USA), pozwoliło mi na zdobycie cennego doświadczenia m.in. w prowadzeniu szkoleń po polsku i po angielsku. Aktualnie jestem współwłaścicielem spółki Promeda, gdzie prowadzę szkolenia BHP oraz z zakresu pierwszej pomocy.
Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. Prowadzenie warsztatów w ramach Fundacji Dbam o Mój Z@sięg to dla mnie kolejne fascynujące doświadczenie. Uważam, że świadome korzystanie z mediów cyfrowych jest niezwykle ważne w życiu każdego człowieka, bez względu na wiek. To takie BHP w codziennym życiu rodzinnym i zawodowym.
Lubię podróżować, choć nie aż tak daleko jak kiedyś – najlepsze wakacje spędziłam kilkanaście lat temu nad Bajkałem. Rodzinnie wybieram bliższe destynacje, np. Włochy, Hiszpanię, Macedonię, czy wciąż ukochane Czechy.

Jesteś nowy?

Sprawdź jak możesz nam pomóc. Liczymy na Ciebie!