Magdalena Bigaj

O mnie

Ekspertka komunikacji społecznej. W Fundacji realizuje projekty społeczne i badawcze z obszaru wpływu nowych technologii na ich użytkowników oraz prowadzi szkolenia dzieci i dorosłych z zakresu profilaktyki fonoholizmu oraz rozwiązywania konfliktów metodami opartymi o dialog. Członkini Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej, w którym specjalizuje się w obszarach kondycji psychicznej pracowników. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży nowych technologii i komunikacji medialnej.

Współautorka licznych publikacji poświęconych internetowi, nowym technologiom oraz kompetencjom przyszłości, m. in. raportu z największego badania cyfryzacji polskich szkół pn. „Polska szkoła w dobie cyfryzacji. Diagnoza 2017” i rocznych raportów IAB Polska „Internet. Polska-Europa-Świat” w latach 2007, 2008 i 2009. Współautorka trwającego projektu badawczego „GRANIE NA EKRANIE” , w ramach którego prowadzi badania jakościowe nad zachowaniami growymi dzieci i młodzieży.

Posiada certyfikaty z komunikacji metodą dialogu bez przemocy (NVC) oraz przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji. Fundatorka Fundacji BPD Na Rzecz Borderline i Osób Wrażliwych. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Mama ośmioletniej Marysi i czteroletniego Mikołaja.

Jesteś nowy?

Sprawdź jak możesz nam pomóc. Liczymy na Ciebie!