Magdalena Bigaj

O mnie

Wiceprezes Fundacji „Dbam o Mój Z@sięg”. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspertka komunikacji społecznej, od kilkunastu lat związana zawodowo z branżą mediów i nowych technologii. Specjalizuje się w komunikacji interpersonalnej, dialogu społecznym oraz nowych technologiach w edukacji.

Ekspertka Komitetu Dialogu Społecznego Krajowej Izby Gospodarczej. Fundatorka Fundacji BPD Na Rzecz Borderline i Osób Wrażliwych. Współautorka licznych publikacji poświęconych relacjom na rynku pracy, kondycji psychicznej pracowników i kompetencjom przyszłości. Współautorka projektu największego badania cyfryzacji polskich szkół, zakończonego raportem „Polska szkoła w dobie cyfryzacji. Diagnoza 2017”. Przez wiele lat związana z mediami internetowymi Agory S.A., w tym portalu Gazeta.pl. Jako ekspert od 2006 r. doradzała, szkoliła lub prowadziła działania komunikacyjne dla takich firm i instytucji jak Mostostal S.A., Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Grupa Wirtualna Polska, Jeronimo Martins, spółka LIBRUS czy liczne organizacje pozarządowe

Na co dzień doradza i prowadzi szkolenia z obszaru komunikacji interpersonalnej, dialogu społecznego oraz kreatywnego wykorzystania TIK w edukacji. Właścicielka agencji komunikacji strategicznej Helping Heads. Prywatnie mama Marysi i Mikołaja.

Jesteś nowy?

Sprawdź jak możesz nam pomóc. Liczymy na Ciebie!